0342 326 5009
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zeytinyağlı Sabun

25 Kasım 2017
301 kez görüntülendi
Zeytinyağlı Sabun

Zeytinyağlı Sabun

Doğanın insanlığa en büyük hediyelerinden biri olan zeytinyağı cilt ve saç sağlığına olan olumlu etkileri sayesinde kozmetik sektöründe de farklı pek çok alanda kullanılmaktadır. Zeytinyağının hem cilde hem de saça çok sayıda faydası bulunması nedeni ile kozmetik alanında en çok sabun üretiminde kullanımı tercih edilmektedir. Zeytinyağlı sabun çeşitleri tek olarak hazırlanabildiği gibi aynı zamanda içerisine başka etken maddeler katılarak ta hazırlanabilmektedir. Örneğin defne çok güçlü bir antiseptik olduğu için zeytinyağlı defne sabunu üretimi de çok yaygındır.

Bu sabunların en önemli özelliği düzenli olarak kullanıldığı takdirde cilt sağlığı üzerinde gösterdikleri önemli katkılardır. Günümüzde artık cilt bakımına en az kadınlar kadar erkeklerde önem vermekte olup bu amaçlar doğrultusunda üretilen kozmetik ürünlerin de sayıları buna paralel olarak artış göstermektedir. Ancak kozmetik ürünlerin son derece pahalı olmaları ve içlerinde kimyasal maddelerin de kullanılması bu ürünlerin kullanımları konusunda soru işaretleri oluşmasına neden olmaktadır.

Oysaki zeytinyağlı sabunlar hem tamamen doğal hem de son derece ekonomik fiyatlara satılmaktadır. Aynı zamanda en az oldukça pahalıya satılan kozmetik ürünler kadar etkili sonuçlar vermektedir. Zeytinyağlı sabun daha ağırlıklı olarak cilt bakımı için kullanılsa da her geçen gün saç bakımı içinde kullanılmayı yaygınlaştırmaktadır. Zeytinyağının içerisinde bulunan etken maddelerin saçı beslemesi ve saç kökünü güçlendirmesi nedeni ile saç dökülmesini engelleyici özelliği bulunduğu için özellikle de saç dökülmesine karşı doğal çözümler arayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Burada önemli olan kullanılan zeytinyağlı sabundan en yüksek verimi almak için en kaliteli olanını kullanmaktır. Kullanılan sabunun kalitesi ne kadar yüksekse sabundan göreceğiniz yarar da o kadar yüksek olacaktır ve elde edeceğiniz sonuçların verimini arttıracaktır. Şahinzade Dış Ticaret olarak kendi üretimimiz olan saf zeytinyağından elde etmiş olduğumuz sabunlarımızın satışını yapmayı sürdürüyor, yüksek kaliteli sabunlarımızı mümkün olan en minimal fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kaliteli zeytinlerin özel yöntemlerle damıtılması sonucu elde edilen zeytinyağının üretimde kullanıldığı sabunlarımız bu nedenle şirketimizin kurumsal markasının garantisi altında satışa sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?