0342 326 5009
Sosyal Medya Hesaplarımız

Meyve ve Sebze İhracatı

23 Kasım 2017
347 kez görüntülendi
Meyve ve Sebze İhracatı

Organik Meyve ve Sebze Toptan Satışı

Kanser hastalığı her geçen gün çığ gibi artarken yaşanan bu rekor yükselişin en büyük nedeni tükettiğimiz gıda ürünleri gösterilmektedir. Özellikle de hormonlu meyve ve sebzeler sağlık açısından son derece zararlı bulunurken buna paralel olarak son yıllarda daha yüksek hasat verdiği için tercih edilen GDO’lu ürünler hakkında yapılan tartışmalar her geçen gün artarken bu yönde ciddi bilimsel veriler derlenmeye devam edilmektedir. Bu nedenle sağlıklı ve uzun bir ömür sürmek isteyen kişilerin beslenme konusunda organik meyveler ve sebzeleri tercih etmeleri önerilmektedir.

Neden Organik Meyve ve Sebze Tüketmeliyiz?

Yediğimiz her besinin sağlık üzerinde olumlu etki gösterecek pek çok etken maddesi bulunmaktadır. Ancak bu besinlerin sağladığı faydalardan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka organik tarım yöntemleri ile yetiştirilenleri tercih etmeleri gerekir. Günümüzde yapılan her yeni bilimsel araştırma ne yazık ki artan gıda ihtiyacını karşılamak amacı ile üretilen tarım ürünlerinde oynamalar yapıldığını kanıtlamakta, yapılan bu oynamaların ve müdahalelerin insan sağlığını nasıl riske attığını gözler önüne sermektedir.

İnsanların daha fazla para kazanma hırsı ile yapmış olduğu bu hileler nedeni ile kanser vakalarında korkunç bir artış yaşandığı görülmekte, bozulan beslenme alışkanları nedeni ile obezite oranı tüm dünyada devasa bir hızla yükselmektedir. Bu nedenle beslenmede organik meyve ve sebzelerin tercih edilmesini adeta bir zorunluluk haline getirmektedir. İşte Şahinzade olarak şirketimiz tam bu noktada devreye girmekte ve organik tarım ürünleri kategorisi ile sağlıklı beslenmek isteyen müşterilerine aradıkları ürünleri en üst seviyede kalitede sunmak üzere hizmet vermekteyiz.

Ancak organik tarıma olan ilginin artışı ile beraber ne yazık ki sektörde organik meyve sebze üretimi yaptığını iddia eden şirketlerin sayıları da artış göstermiş ancak üretilen ürünlerin büyük bir bölümünde çeşitli hileler yapıldığı kanıtlanmıştır. Şahinzade Dış Ticaret olarak ana amacımız yüzde 100 organik olan meyve ve sebzeleri müşterilerimize en uygun fiyat politikası ile ulaştırmaktır. Satışını üstlendiğimiz meyve ve sebzelerde doğal ürünleri hijyenik bir üretim aşamasından sonra satışa sunmaktayız.

İçerisinde zararlı hiçbir kimyasal madde barındırmayan, sağlığa yararlı enzim, vitamin ve mineralleri barındıran doğal organik meyvelerin tüketimi ile sağlığını korumak isteyen, sevdiklerini korumak için en ince detaya dahi önem veren kişilere aradıkları ürünleri sunmaktayız. Gaziantep’te kurduğumuz ve her gün sınırlarını aşarak yurt genelinde olduğu gibi yurt dışında da çok sayıda satış noktası oluşturmayı başaran şirketimiz bu sayede kaliteli ürünlerini herkes için ulaşılır yapmayı amaçlamaktadır. Organik meyve ve sebze toptan satışı için her zaman güvenerek sipariş verebileceğiniz, verdiğiniz her siparişi size tam söz verilen saatte teslim alacağınızı bilmenin güvenini yaşayacağınız şirketimiz değerli müşterileri ile her gün istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?