0342 326 5009
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Şahinzade Kurumsal

Hakkımızda

İnsanlara hak ettikleri kaliteye sahip olan zeytinyağı ve kuruyemişleri mümkün olan en uygun fiyatlarla ulaştırabilmek amacı ile Şahinzade Dış Ticaret şirketimizi kurarak 1998 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye başladık. Üretimde geçirdiğimiz her saniyede müşterilerimize her zaman daha iyiyi nasıl sunarız sorusuna yanıt aradık ve bu yönde kendimizi geliştirmeye devam ettik. Ürettiğimiz kaliteli, besin değeri yüksek olan zeytinyağı ürünlerimiz ile piyasada adımızı duyurduk ve bu alanda sektörün en çok tercih edilen marka değerlerinden birini oluşturmayı başardık.

Naturel zeytinyağı kategorisinde Şahinzade Dış Ticaret olarak özellikle de soğuk sıkım zeytinyağı ve sızma zeytinyağı ürünlerimiz ile sektörde fark yarattık. Teknolojik olarak kendimizi geliştirirken geçmişten gelen deneyimi geleceğin teknolojisi ile başarılı bir şekilde harmanladık ve bu sayede ürün kalitemizi her geçen gün bir üst seviyeye taşıdık. Zeytinyağı alanında yakaladığımız başarıyı kuruyemiş alanına taşımayı başarırken bu kategoride de her zaman adı kalite ile anılan ürünlerimizi tüm iç piyasaya dağıtırken bu alanda ne çok ihracat yapan şirketlerden biri olma unvanını da elde ettik.

Yapmış olduğumuz zeytinyağı ihracatı ve kuruyemiş ihracatı rakamları ile hem bölgeye ekonomik olarak katkı sağladık hem de ülke ekonomisini yerli sermaye ile desteklemenin haklı gururunu yaşadık. Özellikle kavrulmuş fındık ihracatı ve Antep fıstık içi ihracatı ile sektörün öncü marka değerlerinden biri haline geldik ve bu başarıyı geçen yıllar içerisinde her geçen yıl bir adım ileriye taşımayı amaçladık. Yakaladığımız başarı ile ürün gamını arttırmayı amaçladık ve kuru meyve ile kuru sebze ürünlerini de ürün gamımıza ekledik.

Bu süreçte Şahinzade ailesi olarak istikrarlı bir büyümeyi hedefledik, bu amaçlar doğrultusunda titiz Ar-Ge çalışmalarını yürüttük ve kaliteli iş gücü ile teknolojimizi destekledik. Sevgi ve aşkla yaptığımız işimizde profesyonel yönetim sayesinde başarıyı yakaladık ve ihracat alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birini siz değerli müşterilerimizin desteği ile yarattık. Geride kalan 19 yıllık üretim tarihçemizde pek çok yeniliğe imza attık ve her zaman en önce kendimizle yarıştık. 20. yıla doğru geri sayıma devam eden şirket tarihçemizde ana amacımız her zaman en kaliteli ürünleri, söz verdiğimiz tarihte, tam zamanında eksiksiz olarak teslim etmek oldu.

Bu sayede teslim ettiğimiz her siparişimizde mutlu müşteri ailemize yenilerini kattık ve her siparişimizde devamlı çalıştığımız değerli müşteriler edinmeyi başardık. Ticaret hayatında başarının anahtarının müşteri memnuniyeti olduğunu hiçbir zaman unutmadık ve kalite çıtamızı yükseltirken fiyatlarımızı her zaman müşterilerimiz için en uygun seviyede tutmaya çalıştık. İhracat konusunda Türkiye pazarının rakipsiz markaları arasına girmeyi başarırken iç piyasadan da talepleri karşılama konusunda aynı hassasiyeti göstermeye devam ettik. Müşterilerimize güvenilir bir marka ile çalışma ayrıcalığını yaşatmak her zaman için ana amaçlarımız arasında yer aldı.

Tüm çalışanlarımız ile var gücümüzle sizler için çalışmaya devam ediyor, üretimden kalite kontrole, sevkiyattan ulaşıma kadar her kademede en titiz şekilde çalışmalarımızı tamamlamayı sürdürüyoruz. Üretimin her aşamasını titiz bir kalite kontrol sürecinden geçiriyor, ürünlerimizi size teslim edene kadar Avrupa Birliği standartlarındaki sayısız testten geçiriyoruz. Başarımızı asla şansa bırakmıyor Şahinzade Dış Ticaret ailesinin başarısını garanti altına alıyoruz. En yüksek kaliteye sahip olan zeytinyağı, kuru meyve ve sebze, yaş meyve ve sebze, kuruyemiş, ezme ve şekerleme türleri ile hem ihracatta hem yurtiçi gıda pazarında kalitenin temsilcisi olmayı sürdürüyor, güvenilir ticaretin lider markalarından biri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya her geçen gün artan bir gururla devam ediyoruz…