0342 326 5009
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fındık Ezmesi

25 Kasım 2017
286 kez görüntülendi
Fındık Ezmesi

Fındık Ezmesi

Günlük hayatın koşuşturması içerisinde bitkin düşmekten şikayetçiyseniz ya da çocuklarınızın ders çalışırken algılarının çok daha açık olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken hemen fındık ezmesi siparişi vermek. Doğanın insanlığa en büyük armağanlarından biri olan fındığın özel yöntemler kullanılarak ezilmesi sonucu elde edilen fındık ezmesi yiyenlerin bir daha asla vazgeçemediği son derece özel bir lezzettir.

Fındığın içerisinde bulunan en önemli etken maddelerin daha yoğun şekilde alınmasını sağlayan ezme işlemi sırasında aynı zamanda fındık yağı da doğal bir şekilde ortaya çıkarıldığı için sade fındık yemekten çok daha fazla yarar sağladığı bilinmektedir. Bedensel yorgunluğun yanı sıra zihinsel yorgunluğa da iyi geldiği bilinen fındığın işlenmesi sonucu elde edilen fındık ezmesi Şahinzade Dış Ticaret tarafından en kaliteli fındık hasadından elde edilen fındıkların üst düzey teknolojik aletlerle en hijyenik koşullarda işlenmesi ile elde edilmektedir.

Üretimde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanılmadığı için çocuklarınıza dahi güvenerek yedirebileceğiniz, en sağlıklı kaçamaklara imza atacağınız fındık ezmesi ürünümüz hazımsızlığa iyi gelmesinden erken yaşlanmayı engellemeye kadar sayısız faydaya sahiptir. Fındığın yararları ve olumlu etkilerinden en tatlı şekilde yararlanmak isteyen kişilere hitap eden fındık ezmesi kalori olarak son derece yüksek olmasına rağmen yüksek besin değeri ile bu olumsuzluğu ortadan kaldırmakta, tüketiminde aşırıya kaçılmadığı sürece sağlığı destekleyerek son derece önemli katkılarda bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?