0342 326 5009
Sosyal Medya Hesaplarımız

Badem Ezmesi

25 Kasım 2017
237 kez görüntülendi
Badem Ezmesi

Badem Ezmesi

İtalya ve Fransa’da son derece yaygın olarak tüketilen ve sağlık açısından oldukça önemli faydaları bulunan badem ezmesi aynı zamanda yüksek besin değeri ile de dikkat çekmektedir. Küçük boyutlarına rağmen oldukça büyük yararları olan bademin işlenmesi ile elde edilen badem ezmesi son derece faydalı olan pek çok besinin tersine kendisi de lezzetli olan bir besindir. Saymakla bitilmeyen bademin faydaları ve olumlu etkilerinden yararlanmak isteyen kişilere hitap eden ürün aynı zamanda çocukların da favori yemeği olmayı başaracaktır.

Özellikle de gün içerisinde son derece yoğun strese maruz kalan kişilere sakinleştirici etkiye sahip olduğu için önerilmekte olup yorgunluğa da iyi geldiği bilinmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda badem ezmesinin kansızlığa da iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmış olmakla beraber halsizlik ve bitkinlik gibi çağımızın ortak hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Kendinizi gün içerisinde sürekli olarak yorgun ve halsiz hissediyorsanız bademin o muazzam enerji kaynağından sizde yararlanabilir, içinizde oluşan enerji patlamasını hemen hissedebilirsiniz.

Her biri büyük bir titizlikle ve özenle seçilen bademlerin diğer malzemeler ile işlenerek elde edildiği badem ezmesi ürünümüzün yanı sıra Şahinzade Dış Ticaret olarak fındık ezme ve fıstık ezme çeşitlerini de sizlere sunmakta, her aşamada 20 yıla yaklaşan tecrübemiz ile harmanladığımız kaliteli ürünlerimizin sofralarınızı şenlendirmesini sağlamak amacı ile çalışmaktayız. Bugün Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasında yer almayı başaran şirketimiz yarına bu başarılarını çok daha üst seviyelere çekerek taşımak için yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?